CHF11050CBF500L
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
CHF11050CBF500L
Category : RF and Wireless RF Misc ICs and Modules
Function : Power Module
Product Status : Obsolete
Mounting Type : Flange Mount
Package : Bulk
Supplier Device Package : -
RF Type : -
Mfr : Bourns Inc.
Frequency : 0Hz ~ 1GHz
Secondary Attributes : -
Package / Case : Flat Box, Terminator
Base Product Number : CHF11050
Description : RES CHAS MNT 50 OHM 5% 400W
Stock : In Stock
Shipping Method : LCL, AIR, FCL
Payment Terms : L/C, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram
Contact Now
RF IC Power Module 0Hz ~ 1GHz