BGT24MTR11E6327XUMA1
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
BGT24MTR11E6327XUMA1
Category : RF and Wireless RF Misc ICs and Modules
Function : Transceiver
Product Status : Active
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel®
Series : -
Supplier Device Package : PG-VQFN-32-9
RF Type : General Purpose
Mfr : Infineon Technologies
Frequency : 24GHz ~ 26GHz
Secondary Attributes : -
Package / Case : 32-PowerVFQFN
Base Product Number : BGT24MTR11
Description : IC MMIC 24GHZ TWIN IQ RX 32QFN